Chicago 2 Nashville 1
Čas | Tým | Gól |
Čas | Tým | Gól |
38:16 | NSH | Forsberg (Hartnell, Subban) P |
Čas | Tým | Gól |
54:24 | CHI | Sharp 2 (Hayden, Franson) |
Čas | Tým | Gól |
63:05 | CHI | Saad 6 (Kane, Keith) |
Čas | Tým | Trest |
02:44 | NSH | Johansen (2 min hákování) |
10:34 | CHI | Hartman (2 min podražení) |
15:04 | NSH | Bonino (2 min zdržování) |
15:42 | CHI | Toews (2 min nedovolené bránění) |
22:06 | NSH | Bitetto (2 min naražení na mantinel) |
22:06 | NSH | Bitetto (2 min hrubost) |
22:06 | CHI | Anisimov (2 min hrubost) |
24:30 | NSH | Johansen (2 min sekání) |
24:30 | CHI | Wingels (2 min sekání) |
37:54 | CHI | Rutta (2 min podražení) 1g |
38:20 | NSH | Watson (2 min držení) |
40:24 | CHI | Seabrook (2 min nedovolené bránění) |
44:24 | NSH | Salomäki (2 min držení hole) |
49:56 | NSH | Johansen (2 min sekání) |
Tým | Od | Do | Brankář |
CHI | 00:00 | 63:05 | Crawford 38/37 (97,40 %) |
NSH | 00:00 | 63:05 | Rinne 35/33 (94,30 %) |
# | Post | Jméno |
10 | LK | Sharp |
12 | LK | DeBrincat |
13 | C | Anisimov |
14 | PK | Pánik |
17 | LK | Bouma |
19 | C | Toews |
20 | LK | Saad |
38 | PK | Hartman |
40 | PK | Hayden |
57 | PK | Wingels |
67 | C | Kero |
88 | PK | Kane |
2 | O | Keith |
6 | O | Kempný |
7 | O | Seabrook |
11 | O | Franson |
42 | O | Forsling |
44 | O | Rutta |
8 | C | Schmaltz (Zraněný) |
22 | PK | Tootoo (Zraněný) |
81 | PK | Hossa (Zraněný) |
5 | O | Murphy (Zdravý) |
32 | O | Rozsíval (Zraněný) |
82 | O | Oesterle (Zdravý) |
Role | Jméno |
Hlavní | Kozari, Rehman |
Čároví | Brisebois, Galloway |
// doplnil jsem condensed sestřih jako odkaz pod vloženým videem, to vložené jsou stále tradiční highlights
Tak pokud chceš vidět úplně vše důležité, navíc v daném kontextu: jako třeba co danou bitku vyvolalo nebo proč například sudí kontroverzně vyloučil (jelikož třeba vylučoval na druhé straně a tak nyní kompenzoval) atp... Tak je fakt nejlepší podívat se na celý zápas... =)
.. jake sestrihy sou v poho? Ty z nhl.com? No to asi tezko, kdyz tam nejsou hity, bitky, klicove zakroky a pripadne diskutabilni vylouceni/ofsajdy, zraneni atp., co rozhoduji zapasy. Hlavne ze tam davaji branky do prazdne, no to je fakt dulezite ..
Pravda, neco z toho je v tech 'condensed', ale ty uz sou fakt dlouhe...
Jinak tady je porad ten odkaz na ten kratsi. Je pravda, ze dohledani toho delsiho neni slozite (aspin na oficialce CHI), na tom youtube kanale uz mi to prislo slozitejsi.
Sestřihy jsou celkem v poho... To mě spíš donedávna trápilo, kde shlédnout celá utkání, naštěstí už vím kde je zdarma a v dobré kvalitě zkouknout... =)nhlreplays.com
Doplnil jsem k utkání odkaz na delší sestřih z NHL.com (osm minut). Jsou jinak k dispozici jak na YouTube kanálu NHL, tak na https://www.nhl.com/blackhawks/video
U TSN jsou videa někdy hodně krátká, ale je to ideální, pokud je hodně zápasů a člověk chce mít přehled. Na přehrávání se dá použít proxy, s doplňky to prohlížeče je to snadný. Otravnější je pro mě to, že po redesignu před pár lety už nelze přehrávat videa za sebou na fullscreen, navíc dřív bylo možný si je poskládat do playlistu, to bylo super!
Na ČT Sport už nedávají ten denní přehled, kde byly sestřihy z NHL.com s českými voiceovery? Něco takového online, trochu kratší a k dispozici už dopoledne, to by bylo dokonalý.
P.S. aj oficiálne YT kanál NHL začal dávať zostrihy aj kratšie aj dlhšie ;)
Ja preferujem dtmts.com (Dont tell me the score) Je to super ak si zápas nevidel a chceš mať trošku napätia, že ako to vlastne dopadlo :) a sú to tie dlhšie videa (8-9 min.)
nhlplay.com
nhl.com
kvalitní sestřihy 4-8 minut
.. no, pozeram ty 4-5 minutove (Video/Game Recaps). Ty delsi se daji dohledat kde? Jinak samozrejme, z tech delsich bych treba kouknul jen na nas + nejaky dalsi match.. Pro vsechny zapasy bych to nedaval, kdyz se hraje treba i 12-15 zapasu za den.. Vyhoda tech na tsn bylo to, ze kdyz to byl nejaky nezajimavy zapas (treba NJD-CAR), tak ten recap mel tak 90s .., pak kdyz hraly canadske kluby, tak to melo tak to byly tak 3-4 'vyzivne' minutky .. ;P
A pozeraš tie 4,5 či 8-9 minútove? ;)
.. jj, Hayden dal tomu Folignovi peknou facku: http://www.tsn.ca/statistically-speaking-depth-gives-sharks-bite-1.883902
Strasne me ted stvou ty recapy na nhl.com, oni maj sestrihane jen goly + 2-3 nejvetsi sance .. Chapu, ze je s tim prace, ale kdyz je to pristpne zdarma.. Zacinam fakt uvazovat o tom, ze nejak zkuim obejit tu ip adresu, abych mohl sledovat sestrihy z tsn ..
Těch vyloučení je obecně na můj vkus trochu moc, snad se to urovná. Zápasu pak chybí tempo, je to trochu nuda… :( Když zmiňuješ ADB, to mi připomnělo jednu situaci v utkání právě po konci přesilovky, kdy šli Preds do brejku dva na jednoho a tím posledním obráncem byl právě DeBrincat, ugh, to ve mně hrklo :D
Důležité vítězství proti diviznímu rivalovi. Především souboj dvou vynikajících gólmanů. Preds byli většinu zápasu lepší, na konci měli Hawks štěstí že jim rozhodčí pár věcí odpustili.
Co se mě líbí, Hawks už nejsou fackovací panáci, především kvůli trojici Wingels, Bouma, Hayden. Když dostal Debrincat pořádně naloženo, o několik střídání později Wingels trefil Johansona, trochu se pofackovali, ale Preds už to pak nezkoušeli.