39 B Brossoit (Zraněný)
Hlavní Hebert, Skilliter
Čároví Marquis, Mills

Blackhawks v Utahu na úvod sezony prohráli 2:5

Dosud bezejmenný tým z Utahu zvítězil ve svém prvním domácím utkání v Salt Lake City nad Chicagem 5:2. Blackhawks v první třetině navázali na svoje nevýrazné výkony z přípravy a po první šanci Dickinsona byli znatelně slabším týmem. Pouhé tři střely na branku a ztráta 0:2 nevěstila o přestávce nic dobrého, ale postupně se hokejisté Chicaga dostali do hry a soupeře, který se v létě přestěhoval z Arizony, zatlačili do defenzívy. Při pokusech Kurasheva a Smitha zblízka ještě Ingramovi pomohly tyčky a tak udeřilo na druhé straně, když se Utah po tečované střele dostal už do třígólového trháku. Přesto se hosté dokázali vrátit do zápasu: nejprve ukázal šikovné ruce Teräväinen, když vymíchal gólmana Utahu na brankovišti, a ve 45. minutě zařídil kontaktní gól tečí Vlašićovy střely kapitán Nick Foligno. Blackhawks měli další dobré příležitosti a Utah se soustředil především na bránění hubeného náskoku, jenže na vyrovnání už Chicago nedosáhlo a po dvou úpravách skóre prohrálo 2:5.

Connor Bedard si připsal dva body za asistence u obou gólů a do utkání nastoupil v útoku s Teräväinenem a Mikheyevem, kterého posléze nahradil Foligno. Poprvé v NHL naskočil obránce Nolan Allan a během 10 minut na ledě si nevedl vůbec špatně. Velmi špatně naopak vypadaly přesilovky Blackhawks a s ohledem na první polovinu zápasu mají trenéři obecně o čem přemýšlet.