39 B Brossoit (Zraněný)
Hlavní Dunning, Nicholson
Čároví Barton, McNamara

Výborný výkon Söderbloma na výhru ve Winnipegu nestačil

Nový náhradní brankář Laurent Brossoit se po zranění zotavuje doma, kde zároveň očekává narození potomka, a v utkání ve Winnipegu proto zaskočil Arvid Söderblom. Loňská sezona se mu v Chicagu vůbec nevydařila, proti Jets však nastoupil v nové výstroji jiný muž a vynikajícím výkonem nasměroval svůj tým k výhře. Jenže Hawks nedokázali svého gólmana podpořit víc než jen jedním gólem a jinak vcelku povedený zápas proměnili pouze v jeden bod za porážku v prodloužení 1:2.

Už v první třetině si Söderblom nemohl na nedostatek práce stěžovat, těžké zákroky ale měly teprve přijít. Švédský brankář si poradil i při několika nečekaných odrazech, skvěle se přesouval a nedosáhl až na dorážku Scheifeleho při domácí hře bez gólmana. V prodloužení nejprve Teräväinen lehkou střelou odevzdal puk a po vhazování ve vlastním pásmu pak zaváhání Kurasheva potrestal opět Scheifele.

O jediný gól Hawks se postaral Ryan Donato, když Hellebuycka překonal ranou na bližší tyčku, kterou by si jeden z nejlepších brankářů soutěže asi měl pohlídat. Vydařený výkon podal Andreas Athanasiou, který první zápas sledoval jen z tribuny, a neuspěl třeba ve výtečné pozici po pěkné přihrávce Maroona. Celkově solidní a soustředěný výkon na ledě favorizovaného soupeře, který v úvodním utkání smázl Edmonton 6:0, tak nakonec Chicagu přinesl pouze bod.